• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

europejski dzie jzykow obcych 2017 3 20170929 1414093810 26 września odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Była to bardzo dobra okazja do zabawy, jak i uświadomienia sobie jak ważna we współczesnym świecie jest znajomość języków obcych. Promowana była postawa, że to już nie tylko książki, które warto czytać w oryginale, ale przede wszystkim codzienna komunikacja, za pomocą mediów społecznościowych.

Wielu uczniów chętnie uczestniczyły w przygotowanym przez nauczycieli języków obcych konkursie na wesoło. Każdy chciał się sprawdzić w krzyżówkach, łamańcach językowych i pisaniu cyrylicą – dla naszych uczniów to żaden problem! We wszystkim pomagały uczennice z klasy 3A