• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

samorzd uczniowski 2017 6 20171004 1022155887 29.09.2017r przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.Poprzedzone były kampanią wyborczą , w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas IVSP-IIIG, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 4 kandydatów. Nauczycielami nadzorującymi przebieg wyborów byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Barbara Ziętek i pan Jakub Biłyk.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów 
w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów:
1. Julia Warszawska kl. III a – 68 głosów- PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU 
2. Klaudia Waszek kl. III a – 43 głosy – ZASTĘPCA
3. Paulina Koszowska kl. III c – 32 głosy- SKARBNIK
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!! .