• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

ogrod mini Szkoła Podstawowa nr 17 im. Polskich Noblistów w Jaworznie wnioskuje w JBO w obszarze nr 14. Dla naszych uczniów i mieszkańców planujemy założyć „Magiczny ogród botaniczny”. To miejsce, gdzie w otoczeniu natury będą odbywały się zajęcia dla młodszych i starszych dzieci, gdzie będziemy odpoczywać podczas długiej przerwy. Mieszkańcy ze swoimi rodzinami znajdą tu miejsce na odpoczynek i relaks w otoczeniu przyrody.

Do głosowania w ramach budżetu lokalnego JBO na 2018 rok, zakwalifikowanych zostało 49 wniosków we wszystkich 20. obszarach konsultacyjnych. Mieszkańcy mogą głosować w terminie od 9 do 22 października br.  Głosy oddajemy elektronicznie na stronie www.jbo.jaworzno.pl lub papierowo na specjalnie przygotowanych kartach.