• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

Aż 66 wniosków złożyli do urn mieszkańcy Jaworzna w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok. Wśród  tych wniosków znalazł się projekt autorstwa pracującej w naszej placówce mgr Barbary Ziętek - EKO oświetlenie i monitoring terenu rekreacyjno-sportowego przy Szkole Podstawowej nr 17”.

Realizacja projektu ma na celu przeciwdziałanie zjawiskom wandalizmu, w wyniku których dochodzi do niszczenia własności publicznej, zapewnienie ciszy nocnej mieszkańcom pobliskich terenów oraz zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania z ogólnodostępnych dla społeczności lokalnej obiektów wykonanych w poprzednich latach w ramach JBO.

Więcej informacji na temat tego projektu można znaleźć w specjalnej broszurze, którą znajdą Państwo TUTAJ.