17 września uczniowie klas czwartych i piątej wzięli udział w zajęciach sportowych, które tym razem odbyły się na łonie natury.

W parku na osiedlu Podłęże uczniowie oraz ich wychowawcy rywalizowali w wielu konkurencjach sportowych. I chociaż walka była zacięta, w imprezie tej liczyła się przede wszystkim doskonała zabawa.

Z kolei w czwartek 20 września uczniowie klas 1a, 1b, 2a i 2b wraz z wychowawcami oraz rodzicami spotkali się na zajęciach sportowych, które rozpoczęły się od niezbędnej rozgrzewki. Kolejnym punktem programu były wyścigi rzędów, m.in. transportowanie kubka z wodą, piłeczki na łyżce, podawanie piłki. Spotkanie zakończyło się słodkim tańcem o wdzięcznej nazwie „Chocolate”.

Przez 2 godziny uśmiech nie schodził nikomu z twarzy, wszyscy bawili się wyśmienicie. Dziękujemy rodzicom i uczniom za zaangażowanie!

Na naszej stronie na portalu Facebook można znaleźć galerie ze zdjęciami z opisywanych wydarzeń - serdecznie zapraszamy TUTAJ.