• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

Zdjęcia28 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu.

Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:


Przewodniczący: Dominika Świderska,
Zastępca przewodniczącego: Gracjan Szuster
Skarbnik: Natasza Woś.


Wszystkim kandydatom opiekunowie SU pani Barbara Ziętek i pan Jakub Biłyk dziękują za udział, głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w bieżącym roku szkolnym.