• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

ZdjęciaPierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 17 są od wczoraj pełnoprawnymi uczniami.

W dniu 15 października 2018 roku odbyło się w naszej szkole pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień nie tylko dla uczniów i wychowawców, ale także dla rodziców. Uroczystość przygotowały klasy Ia i Ib pod opieką pani Anny Martyki i Anny Wilczek. Akademię prowadziła pani Barbara Ziętek, opiekun SU.

Zgodnie z tradycją pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspólnie śpiewali piosenki, recytowali wiersze oraz odpowiadali na szereg pytań, które zadawała im przewodnicząca SU. Po ślubowaniu pani dyrektor Anna Wojkowska pasowała uczniów klas pierwszych na uczniów Szkoły Podstawowej nr 17. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe rożki ze słodyczami.