• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

Projekt "Uczeń w świecie realnym i wirtualnym"


Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie uczniom, jak ważne jest zachowanie balansu między byciem online i offline, czyli miedzy aktywnością w świecie wirtualnym i realnym. Chcemy, aby uczniowie wiedzieli, jak świadomie i bezpiecznie korzystać z narzędzi internetowych. Podejmiemy starania mające na celu uaktywnienie młodzieży w realnym świecie poprzez aktywność fizyczną,  artystyczną, prawidłowe relacje z rówieśnikami, rozwijanie pasji i szukanie sposobów na naukę i relaks. Chcemy pokazać, że świat rzeczywisty jest co najmniej tak samo atrakcyjny jak świat cyfrowy. 

 

Zobacz galerię z pobytu w szkole w Barcelonie