• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

Tegoroczny Dzień Dziecka obchodziliśmy w naszej szkole aktywnie. Ten ważny dla każdego dziecka dzień połączyliśmy ze sportem, a konkretnie z Dniem Sportu.

Ruch to dla nas ważny aspekt zdrowotny i wychowawczy. Oprócz bycia sprawnym i zdrowym aktywność fizyczna i współzawodnictwo uczy zachowania fair play i rywalizacji w duchu poszanowania przeciwnika. Jest także sposobem spędzania czasu z dala od pochłaniających młodzież bez reszty mediów interaktywnych.

Tak więc konkurencje sportowe przeprowadzone pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i wychowawców dały uczniom możliwość zmierzenia się z innymi, a także satysfakcję z udziału w grach i zabawach ruchowych. Wygrana nie była najważniejsza. Jednak zwycięzcom gratulujemy!