• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

  8 listopada 2019 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Przy tej okazji obchodziliśmy 75 Ligi Obrony Kraju oraz rozpoczęliśmy obchody setnej rocznicy wybuchu powstań śląskich.

Akademię przygotowały klasy Va I Vb oraz VIa. W tym szczególnym dniu gościliśmy w naszej szkole Panią naczelnik wydziału edukacji Irenę Wojtanowicz-Stadler oraz przewodniczącego Rady Miasta Pana Tadeusza Kaczmarka, przedstawicieli Ligi Obrony Kraju, w tym pana prezesa LOK Śląsk- Ryszarda Kasprzyka oraz panią prezes LOK Jaworzno - Krystynę Sokół. Wychowawcy klas pierwszych Pani Zuzanna Zakrzewska - Nowak i Pani Katarzyna Wilkosz - Grześkowiak wraz z uczniami przygotowali kiermasz polskości,
na którym zaprezentowali historię, kulturę i tradycję polską. Obchody święta niepodległości zakończyło uroczyste wykonanie hymnu państwowego o godzinie 11:11 w ramach projektu "Szkoła do hymnu "
Tekst: Jakub Biłyk