• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

 Nasza Szkoła włączyła się w akcję "Kolorowe kredki", której celem jest niesienie pomocy dzieciom przebywającym w szpitalach oraz zbiórka pieniędzy z przetworzonych kredek na różne cele charytatywne.

Na korytarzu szkolnym znajduje się pudełko na kredki (świecowe i ołówkowe) niekompletne i częściowo zużyte. Zachęcamy do przekazywania kredek na cele charytatywne.  Zebrane kredki zostaną przetworzone na nowe i w piórnikach uszytych przez wolontariuszy przekazane zostaną na oddziały szpitalne dla dzieci. Pozostałe kredki zostaną zamienione w piękną biżuterię, która zostanie wystawiona na licytację lub sprzedawana na kiermaszach. Pozyskane pieniądze trafią do potrzebujących dzieci. Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji! Pamiętajmy dobro powraca!
Akcja trwa do końca 20 grudnia 2020 roku.